فرافایل دانلود رایگان فایل های بدردبخور،فایل نیکو,فایل منیجر,فایل صوتی,فایل سل,فایل منیجر اندروید,فایل صوتی زیارت عاشورا,فایل گیر,فایل رزومه,فایل زیپ,فایل صوتی زبان یازدهم,فایل صوتی یک قطره عسل,فایل صوتی زبان هفتم,فایل های صوتی امیر شریفی,فایل لایه باز تقویم 97,فایل صوتی زبان هشتم,فایل صوتی زبان دهم,فایل صوتی آیت الکرسی,فایل صوتی حدیث کسا,فایل لایه باز,فایل پلاستیکی,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم

سارا بهرامی و حامد بهداد نامزد شدند!

سارا بهرامی و حامد بهداد نامزد شدند!

دسته بندی : فایل نیکو تاریخ : دوشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۷

نامزدهای هشت‌گانه نخستین دوره جایزه آکادمی «سینماسینما» اعلام شدند.

D8B3DB8CD986D985D8A7D8B3DB8CD986D985D8A7 سارا بهرامی و حامد بهداد نامزد شدند!

معرفی نامزدهای جایزه آکادمی سینما سینما

نامزدهای دریافت نخستین دوره جایزه آکادمی «سینماسینما» در ۸ رشته اعلام شدند و ۲ فیلم «رگ خواب» و «ائو» با ۵ عنوان نامزدی و «بدون تاریخ بدون امضا»، «ویلایی‌ها» و «خفگی» با ۴ عنوان نامزدی در صدر قرار دارند.

نامزدها با رای ۶۰ سینماگر، منتقد و کارشناس عضو این آکادمی انتخاب شده‌اند و برندگان در آیین پایانی آکادمی در روز ۱۸ شهریور معرفی خواهند شد.

نخستین دوره جایزه آکادمی «سینماسینما» ۱۸ شهریور ۹۷ به دبیری کیوان کثیریان و ریاست کیانوش عیاری در هتل انقلاب تهران برگزار می‌شود.

اسامی کامل نامزدهای نخستین دوره جایزه آکادمی «سینماسینما» به ترتیب الفبا به این شرح است:

بهترین فیلم:

ائو / خانه (اصغر یوسفی نژاد)

بدون تاریخ، بدون امضا (علی جلیلوند)

بیدار شو آرزو (کیانوش عیاری)

خفگی (فریدون جیرانی)

رگ خواب (حمید نعمت الله)

کوه (کارلو هینترمان، جراردو پانیچی، رینو اسکیارتا، اریک نیاری)

ماجرای نیمروز (سیدمحمود رضوی)

بهترین کارگردانی:

وحید جلیلوند (بدون تاریخ بدون امضا)

فریدون جیرانی (خفگی)

کیانوش عیاری (بیدار شو آرزو)

محمدحسین مهدویان (ماجرای نیمروز)

امیر نادری (کوه)

حمید نعمت الله (رگ خواب)

اصغر یوسفی نژاد (ائو / خانه)

بهترین فیلمنامه:

معصومه بیات (رگ خواب)

احسان بیگلری، پریسا هاشم پور (برادرم خسرو)

کامبوزیا پرتوی (فراری)

علی زرنگار، وحید جلیلوند (بدون تاریخ بدون امضا)

منیر قیدی، ارسلان کریمی (ویلایی ها)

شهرام مکری، نسیم احمدپور (هجوم)

اصغر یوسفی نژاد (ائو / خانه)

بهترین بازیگر زن:

سارا بهرامی (ایتالیا ایتالیا)

لیلا حاتمی (رگ خواب)

محدثه حیرت (ائو/ خانه)

الناز شاکردوست (خفگی)

طناز طباطبایی (ویلایی ها)

ثریا قاسمی (ویلایی ها)

فاطمه معتمدآریا (آباجان)

بهترین بازیگر مرد:

سیامک انصاری (ساعت پنج عصر)

حامد بهداد (سد معبر)

محسن تنابنده (فراری)

کورش تهامی (رگ خواب)

شهاب حسینی (برادرم خسرو)

نوید محمدزاده (بدون تاریخ، بدون امضا)

ناصر هاشمی (برادرم خسرو)

بهترین فیلمساز اول:

عبد آبست (تمارض)

احسان بیگلری (برادرم خسرو)

محمدحسین خردمندان (بیست و یک روز بعد)

کاوه صباغ زاده (ایتالیا ایتالیا)

پیمان قاسم خانی (خوب بد جلف)

منیر قیدی (ویلایی ها)

اصغر یوسفی نژاد (ائو/ خانه)

بهترین فیلم مستند:

خوان بی خان (هادی معصوم دوست)

در جستجوی فریده (آزاده موسوی، کورش عطایی)

زیمل بلوچستان (مازیار مشتاق گوهری)

متهمین دایره بیستم (حسام اسلامی)

مسافران (محمود رحمانی)

بهترین فیلم کوتاه:

حیوان (بهمن و بهرام ارک)

روتوش (کاوه مظاهری)

سایه فیل (آرمان خوانساریان)

نگاه (فرنوش صمدی)

هنوز نه (آرین وزیر دفتری)

The post سارا بهرامی و حامد بهداد نامزد شدند! appeared first on سایت سرگرمی و تفریحی پونک.

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 0
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.